Doğayla Dost Su Arıtım Çözümleri

 

Kurumsal

 

Hakkımızda

1998 yılında Çorlu'da kurulan firmamız fabrika, atölye, işletmeler, otel, hastane, resmi kurumlar, ofisler, binalar, evler ve ihtiyaç duyulan her yerde su arıtım sistem tesislerini başarıyla uygulamıştır.

Mühendislik hizmetlerinin yanı sıra aktif pazarlama organizasyonlarımızla Çorlu merkez ve Kilis şubesiyle bireysel arıtım cihazlarının pazarlama, uygulama ve teknik servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Firmamız yüzme havuzu yapımı, bakımı ve kimyasalları konusunda da hizmet vermektedir.

Firmamız, su arıtımının içme ve işlem suyu kategorilerinin tüm boyutlarında proje ve çözüm üretme tecrübesi ve teknik servis, ekipmanlar ve sarf malzemeleriyle uygulama sonrası hizmetlerde de güvenilirliğini ispatlamış olmanın sorumluluğu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız, işetmelerde üretimde kullanılan suyun arıtılması ve ıslahı ile kalite ve verimliliğe katkıda bulunmanın, ülkemizin sanayileşmesine ve kalkınmasına destek olmanın bilincinde hareket etmektedir.

İnsan sağlığına hitap eden, yaşamın vazgeçilmez unsuru olan su gibi aziz bir sektörde çalışmanın öneminin farkında olarak işimizi titizlikle sürdürüyor, sizlerle de suyunuzla birlikte buluşmak üzere davetinizi bekliyoruz.


 
 
 
© Artem Isı Elemanları Su Arıtım Müh. Teknik Malz. San. Taahh. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
(0282) 654 08 06